Každodenní život vesničanů středního Slovenska v 60. až 80. letech 20. století

Kód: 2460782

Úplný název:

Každodenní život vesničanů středního Slovenska v 60. až 80. letech 20. století (Kandert Josef):

Autor a popis:

Kandert Josef, Karolinum, 260 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
181 Kč (230 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dílo z oboru sociální antropologie je hloubkovou analýzou podoby, fungování a reprodukce sociálních sítí v konkrétním lokálním společenství středoevropského prostoru. Završuje autorovu dvacetiletou výzkumnou práci na středním Slovensku. Josef Kandert zvolil metodu interpretativní antropologie – pracuje s „příběhy“ lidí (svých narátorů). Jejich intimně a subjektivně pojaté výklady situací, jednání, vztahů, postojů k duchovním hodnotám, k výkladu mikro- i makrosvěta přeinterpretovává. Konfrontace obou pohledů vytváří živý rámec výkladu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Každodenní život vesničanů středního Slovenska v 60. až 80. letech 20. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Každodenní život vesničanů středního Slovenska v 60. až 80. letech 20. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Každodenní život vesničanů středního Slovenska v 60. až 80. letech 20. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Každodenní život vesničanů středního Slovenska v 60. až 80. letech 20. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Každodenní život vesničanů středního Slovenska v 60. až 80. letech 20. století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Každodenní život vesničanů středního Slovenska v 60. až 80. letech 20. století