Kdo jinému jámu kopá - Lehko i vážný slovník pořekadel, přirovnání a přísloví

Kód: 7252477

Úplný název:

Kdo jinému jámu kopá - Lehko i vážný slovník pořekadel, přirovnání a přísloví (Novotná Anna):

Autor a popis:

Novotná Anna, PRÁH, 128 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
253 Kč (316 Kč)
  / ks  
koupit
 

500 hesel Náš životní styl se natolik změnil, že čistě obsahově jsou pro nás klasická česká přísloví již nesrozumitelná. A tím spíš jsou nesrozumitelná pro děti. Přitom znalost přísloví bývá součástí přijímacích testů na střední školy. Tato půvabná, hravě provedená knížka plná ilustrací, je určená dětem, ale nejen jim. Vždyť přísloví, pořekadla a přirovnání jsou součástí naší kultury. Každé přísloví obsahuje krátký srozumitelný výklad, základní heslo k vyhledání a ilustraci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kdo jinému jámu kopá - Lehko i vážný slovník pořekadel, přirovnání a přísloví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kdo jinému jámu kopá - Lehko i vážný slovník pořekadel, přirovnání a přísloví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kdo jinému jámu kopá - Lehko i vážný slovník pořekadel, přirovnání a přísloví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kdo jinému jámu kopá - Lehko i vážný slovník pořekadel, přirovnání a přísloví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kdo jinému jámu kopá - Lehko i vážný slovník pořekadel, přirovnání a přísloví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Kdo jinému jámu kopá - Lehko i vážný slovník pořekadel, přirovnání a přísloví