Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví

Kód: 7252658

Úplný název:

Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví (Novotná Anna): Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví

Autor a popis:

Novotná Anna, Práh, 128 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
255 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.1.2018 dopoledne. 
 

Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví. Volně navazuje na Kdo jinému jámu kopá. Doporučeno společností Scio.
Přísloví, přirovnání a pořekadla v lehko i vážném podání pro děti, učitele i rodiče.
Dalších 500 + 3 českých frazeologismů jako osobní slovníček, jako výtečný pomocník ve výuce českého jazyka nebo při přípravě na přijímací zkoušky.
Jednoduché abecední řazení hesel, stručné vysvětlení frazeologického spojení doprovázené humornou popartovou ilustrací. Ověřeno společností Scio.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Kdo se směje naposled - Druhý lehko i vážný slovník přirovnání, pořekadel a přísloví