Kdybys mě teď viděla

Kód: 7381718

Úplný název:

Kdybys mě teď viděla (Ahernová Cecelia):

Autor a popis:

Ahernová Cecelia, BB/art, 286 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
194 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Všechno v životě designérky Elizabeth Eganové má své pevné místo - od hrníčků na kávu v nablýskané kuchyni až po vzorníky a kelímky s barvou v pracovně. Má pocit, že díky dokonalému pořádku a pečlivosti se jí daří držet svůj život pod kontrolou - a vyhýbat se trápení a bolesti, kterou zažila v minulosti. Snaží se naplno věnovat práci a přitom být matkou svému adoptovanému šestiletému synovci Lukovi, takže jí už nezbývá čas na nic jiného - na omyly, ale ani na nějaké příjemné povyražení. Až do okamžiku, kdy do Lukova i jejího života vstoupí záhadný, bezstarostný a spontánní Ivan. Luke tvrdí, že je to jeho „neviditelný přítel“, Elizabeth považuje pohledného muže za otce Lukova kamaráda Sama.
Ivan obrátí život usedlé Elizabeth Eganové naruby a postupně jí pomáhá bořit všechny zdi, kterými se obehnala ze strachu z dalšího zklamání. Díky němu se pohledná, schopná a pedanticky pořádkumilovná žena odhodlá udělat pořádek i ve své minulosti a odhalit tajemství, které za sebou vleče jako těžkou kouli už od dětských let. Díky Ivanovi se učí, že všechno zlé je pro něco dobré, a plní si sny, které jí jako dítěti nikdo nesplnil. A její dosud jednotvárný život začíná rozkvétat a vstupují do něj city, které si Elizabeth dávno zakázala.
Cecelia Ahernová vypráví neuvěřitelný příběh Ivana, který najde životní lásku ještě dřív, než se s ní osobně setká, a Elizabeth, která zjišťuje, že nic není takové, jak se původně zdálo.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kdybys mě teď viděla do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kdybys mě teď viděla.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kdybys mě teď viděla (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kdybys mě teď viděla bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kdybys mě teď viděla doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Kdybys mě teď viděla