Když bodá škorpion - Historie australského 3. jízdního pluku v Jižním Vietnamu v Letech 19

Kód: 2060713

Úplný název:

Když bodá škorpion - Historie australského 3. jízdního pluku v Jižním Vietnamu v Letech 19 (Anderson Poul):

Autor a popis:

NAŠE VOJSKO, 322 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha je napínavou a neobyčejně podrobnou historií; australského 3. jízdního pluku v jižním Vietnamu v letech 1965 – 1972. Tento pluk se stal první jednotkou, která byla při založení australských jednotek zvláštních úkolů u Nui Dat, a také tou poslední, která oblast opouštěla.

Stala se známou jako tažný kůň celé australské skupiny zvláštních úkolů, jejíž denní rutiny se neustále měnily a nebylo prakticky možné je pojmenovat. Malá velikost jednotky, snoubící se s extrémně nebezpečnými schopnostmi v akci, se odráží i v jejím emblému, ve kterém je škorpion.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Když bodá škorpion - Historie australského 3. jízdního pluku v Jižním Vietnamu v Letech 19 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Když bodá škorpion - Historie australského 3. jízdního pluku v Jižním Vietnamu v Letech 19.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Když bodá škorpion - Historie australského 3. jízdního pluku v Jižním Vietnamu v Letech 19 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Když bodá škorpion - Historie australského 3. jízdního pluku v Jižním Vietnamu v Letech 19 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Když bodá škorpion - Historie australského 3. jízdního pluku v Jižním Vietnamu v Letech 19 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Když bodá škorpion - Historie australského 3. jízdního pluku v Jižním Vietnamu v Letech 19