Když jde o muže - Příručka pro milující ženy aneb jak pochopit pravého muže

Kód: 7370232

Úplný název:

Když jde o muže - Příručka pro milující ženy aneb jak pochopit pravého muže (Deida David): Prírucka pro milující ženy aneb jak pochopit pravého muže

Autor a popis:

Deida David, Synergie, 192 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Hledáte spřízněnou duši, nebo se jen pokoušíte přimět manžela, aby vynášel odpadky? Stále znovu narážíte na zvláštní chování mužů, kterému nerozumíte, a ptáte se: „Proč to dělají?“

V knize Když jde o muže, která je určená především ženám, najdete na své otázky netradiční odpovědi. A právě proto si ji jistě se zájmem přečtou i muži. Tato kniha totiž přináší naději každému, kdo již chtěl svou touhu po lásce a porozumění mezi mužem a ženou vzdát.
V knize Když jde o muže se ženám konečně dostává do rukou užitečná příručka, která odpoví na jejich nejčastější otázky o mužích, například: Proč se muži otáčejí za každou pohlednou ženou? Proč se většina mužů raději věnuje práci než vztahům? Proč se mnozí muži vyhýbají agresivním ženám? Proč většina mužů dává přednost čtení novin před důvěrným rozhovorem? Autor David Deida v této své knize podrobně zkoumá zvláštní mužské vlastnosti, vysvětluje základní rozdíly mezi muži a ženami a nabízí možnost porozumět důvodům, proč se muži chovají právě tak, jak se chovají.

Uznávaný specialista na vztahy a vyhledávaný lektor seminářů osobního růstu David Deida vychází ze zkušeností žen na celém světě a odhaluje způsoby, jak ženy mohou využít vlastních schopností k překonání nejčastějších pastí, které ve vztazích číhají. Formou otázek a odpovědí autor v této knize ženám ukazuje, jak vybudovat důvěrný vztah, znovu rozdmýchat vášeň, zlepšit komunikaci mezi partnery i jak si poradit s pracovními a finančními záležitostmi.

Kniha pomáhá ženám odhalit, jak se vyrovnat s odlišností mužů, a dodává jim sílu zlepšit vztahy se všemi muži v jejich životě, a to včetně přátel, otců, partnerů nebo nadřízených. Hlavně jde ale o knihu, která vede své čtenáře do světa porozumění, respektu, lásky a radosti a objevuje a znovu nastoluje toleranci ve vztazích mezi muži a ženami.

Nahlédnout do Když jde o muže - Příručka pro milující ženy aneb jak pochopit pravého muže Nahlédnout do Když jde o muže - Příručka pro milující ženy aneb jak pochopit pravého muže

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Když jde o muže - Příručka pro milující ženy aneb jak pochopit pravého muže do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Když jde o muže - Příručka pro milující ženy aneb jak pochopit pravého muže .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Když jde o muže - Příručka pro milující ženy aneb jak pochopit pravého muže (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Když jde o muže - Příručka pro milující ženy aneb jak pochopit pravého muže bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Když jde o muže - Příručka pro milující ženy aneb jak pochopit pravého muže doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Když jde o muže - Příručka pro milující ženy aneb jak pochopit pravého muže