Když jsem tak inteligentní..., proč se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka?

Kód: 7349118

Úplný název:

Když jsem tak inteligentní..., proč se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka? (Acher Gabriela): proc se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka?

Autor a popis:

Acher Gabriela, Pragma, 200 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
134 Kč (168 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Vědecká studie doktorky Prudencie Skeptické z výzkumného institutu JSML (Jako svobodná myslím lépe) prokázala, že v průběhu historie muži brázdili oceány, aby hledali nové světy, zatímco ženy brázdily oceány, aby se provdaly za někoho, koho v životě neviděly; muži při hledání původu života prozkoumali moře, země, hory a vesmír, ženy prozkoumaly nebesa, moře a zemi při hledání vysněných princů; muži se usilovně zabývali dešifrováním genetické mapy, zatímco ženy se zaměstnávaly dešifrováním mužů. A víte proč? Protože my ženy jsme až dosud žily, generace za generací, nakažené virem romantismu: je to velmi nakažlivý virus, který, stejně jako celulitida, napadá jenom nás ženy. Jeho jménem pak provádíme takové pošetilosti, že vidíme prince v žabácích, zamilujeme se do Drákuly nebo provozujeme sex bez ochrany. Tato zábavná, ale nikoho nešetřící kniha plná ženských hormonů, hledá odpověď na otázku, kterou si neustále klade Julie uvnitř nás: „když jsem tak inteligentní ... proč se stále a stále zamilovávám …?“
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Když jsem tak inteligentní..., proč se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Když jsem tak inteligentní..., proč se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Když jsem tak inteligentní..., proč se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Když jsem tak inteligentní..., proč se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Když jsem tak inteligentní..., proč se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / Když jsem tak inteligentní..., proč se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka?