Když se hubnout nedaří - 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa

Kód: 2603968

Úplný název:

Když se hubnout nedaří - 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa (Boučková Marta, Křížková Johana):

Autor a popis:

Boučková Marta, Křížková Johana,, Evropský kariérní institut, 125 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
178 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Známá psycholožka Marta Boučková ukazuje na příkladech ze své praxe, že na potíže nadváhou se dá podívat i z netradičního úhlu a že hubnutí nezačíná na talíři a v tělocvičně, ale v naší hlavě. Dvanáct příběhů inspirovaných skutečnými lidmi odhaluje, jak snadno se mohou splíny, stresy, nesplněné sny či negativní myšlenky vrazit do polštářů na bocích či břiše. A také naznačuje cestu, jak z tohoto bludného kruhu ven. Dozvíte se nejen to, co všechno může mít vliv na vaši hmotnost, ale také jak skutečně účinně změnit životní styl a kdo všechno vám může na této cestě pomoci. Zhubnout totiž lze i navzdory „tlustým“ genům a mizerné vůli. Jak? To si přečtete v knize, která vás naučí nejen štíhle myslet, ale i štíhle žít.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Když se hubnout nedaří - 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Když se hubnout nedaří - 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Když se hubnout nedaří - 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Když se hubnout nedaří - 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Když se hubnout nedaří - 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Když se hubnout nedaří - 12 příběhů těch, kterým pomohla rada psychologa