Když se ženy z Marsu zamilují - Jak skloubit karieru a milostný vztah

Kód: 7370284

Úplný název:

Když se ženy z Marsu zamilují - Jak skloubit karieru a milostný vztah (Sherman Kouffman Paulette): Jak skloubit karieru a milostný vztah

Autor a popis:

Kouffman Sherman Paulette, Synergie, 295 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
72 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Žena z Marsu“ je žena, která je úspěšná ve své profesi, je otevřená a velice schopná, hodně vydělává a je inteligentní vůdkyní. Identifikuje se s některými „mužskými“ vlastnostmi, jako jsou asertivita a akceschopnost. Respektuje své vlastní mentální schopnosti a chce zanechat stopu ve vnějším světě. Je ráda uznávaná a oceňovaná a chce o věcech rozhodovat společně se svým partnerem.

Tato kniha ukazuje nezdravé stereotypy seznamování a vztahů, kterých se někdy tyto ženy drží, a snaží se vyzvednout zdravější a vyváženější vzorce milostného soužití, které vytrvají ve zkoušce času, ať už se o rovnováhu mezi prací a rodinou, sexuálním životem nebo rozhodování o rodinných financích.

Žena by zkrátka měla mít svůj vlastní rozum a neměla by být determinována pouze svým vzhledem nebo rolemi, které se od ní očekávají. Když je milovaná pro to, jaká je, je vnitřně krásná a vztahu se může dařit.

Kniha Když se ženy z Marsu zamilují zvítězila v roce 2012 na londýnském knižním festivalu London Book Festival v kategorii „Jak na to“.

Nahlédnout do Když se ženy z Marsu zamilují - Jak skloubit karieru a milostný vztah Nahlédnout do Když se ženy z Marsu zamilují - Jak skloubit karieru a milostný vztah

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Když se ženy z Marsu zamilují - Jak skloubit karieru a milostný vztah do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Když se ženy z Marsu zamilují - Jak skloubit karieru a milostný vztah .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Když se ženy z Marsu zamilují - Jak skloubit karieru a milostný vztah (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Když se ženy z Marsu zamilují - Jak skloubit karieru a milostný vztah bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Když se ženy z Marsu zamilují - Jak skloubit karieru a milostný vztah doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Když se ženy z Marsu zamilují - Jak skloubit karieru a milostný vztah