Keltská magie sexu

Kód: 7336147

Úplný název:

Keltská magie sexu (Hughes Jon G.): Praktická prírucka sexuální magie

Autor a popis:

Hughes Jon G., Fontána, 214 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha není ani pojednáním o historii Keltů či Druidů, ani další romantizovaným převyprávěním keltské víry a druidského kouzelnictví. Nedočtete se v ní o žádných starých božstvech ani hrdinských bájích. Zabývá se zcela praktickými aspekty keltské sexuální magie: rituální přípravou, koncentrací a uvolňováním nesmírné přírodní energie vznikající při orgasmu.

Až doposud se tyto prastaré druidské tradice předávaly z generace na generaci ústním zasvěcením. S tímto vůbec prvním psaným popisem těchto postupů přichází praktikující Druid, který se jim věnuje již víc jak čtyřicet let a obdržel je od svého děda a druidské kněžky v malé vesnici na velšském venkově.

Líčí zde devět fází magického sexuálního rituálu – Procitnutí, Rozšíření, Prohloubení, Zrychlení, Orgasmus, a dále Promítnutí, Pokračování, Uvolnění, Rozpuštění a Dar. V knize najdete také autentické instrukce doplněné ilustracemi, které vás podrobně uvedou do přípravy, průběhu a zakončení každého rituálu.

Tento přístup ke keltské magii vám nejen umožní oprostit své vědomí od každodenní reality, ale poskytne i mimořádnou energii k proměňování svého každodenního života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Keltská magie sexu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Keltská magie sexu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Keltská magie sexu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Keltská magie sexu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Keltská magie sexu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena