Kempy v České a Slovenské republice 2014 - Velký průvodce

Kód: 6856017

Úplný název:

Kempy v České a Slovenské republice 2014 - Velký průvodce (kol.):

Autor a popis:

Nakladatelství Mise, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
41 Kč (60 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jedná se o jediný nezávislý a kompletní tištěný přehled českých a slovenských kempů u nás. Všechny kempy letos opět prošly ručním ověřováním a průvodce vám tak pomocí stovek oprav a aktualizací může nabídnout ty nejaktuálnější dostupné informace. Nové vydání pro letošní sezónu je opět vyrobeno s maximální pečlivostí a stejně jako v minulých letech Vám v něm nabízíme přehled téměř všech kempů, tábořišť a chatových osad, které budou v provozu během letošní sezóny na území České a Slovenské republiky a v okolí maďarského jezera Balaton. V průvodci naleznete nově i kemp v maďarském Lenti, první vlaštovky z Chorvatska i aktualizovaných seznám stání pro karavany. Přílohou průvodce je opět i velká mapa kempů Česka a Slovenska, která Vám poradí, jakým směrem letos vyrazit. V letošním roce průvodce obsahuje okolo 800 ověřených kempů, chatových osad a tábořišť + oficiální karavanová stání z celé České a Slovenské republiky. Opět jsou přítomny i kempy v okolí maďarského Balatonu, Lenti a jeden kemp z Chorvatska. Průvodce je tvořen v úzké spolupráci s provozovateli ubytovacích zařízení, zkušenými redaktory a nezávislými externími spolupracovníky. Aktuální ročník katalogu obsahuje proti loňskému především stovky oprav a aktualizací, nové kontakty a fotografie, GPS polohy apod. Všechny informace v průvodci jsou k datu uzávěrky ověřené. Vy tak máte záruku kvalitních a spolehlivých informací a provozovatelé kempů zase seriózní a důvěryhodnou prezentaci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kempy v České a Slovenské republice 2014 - Velký průvodce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kempy v České a Slovenské republice 2014 - Velký průvodce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kempy v České a Slovenské republice 2014 - Velký průvodce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kempy v České a Slovenské republice 2014 - Velký průvodce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kempy v České a Slovenské republice 2014 - Velký průvodce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Kempy v České a Slovenské republice 2014 - Velký průvodce