Kladrubáčci aneb vyprávění starokladrubského hříběte / Little Kladrubers The Story of a Kl

Kód: 8773101

Úplný název:

Kladrubáčci aneb vyprávění starokladrubského hříběte / Little Kladrubers The Story of a Kl (Baudisová Jindra, Gregor Dalibor): Vyprávení starokladrubského hríbete / The Story of a Kladruber Foal

Autor a popis:

Baudisová Jindra, Gregor Dalibor,, Ing. Dalibor Gregor, 152 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
343 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

V jedinečné celobarevné fotografické publikaci určené pro děti a mládež je zachycen první rok života hříbat starokladrubských koní v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem, který byl v lednu 2002 prohlášen národní kulturní památkou.

Dvojjazyčné texty v češtině a angličtině Ing. Jindry Baudisové a fotografie Ing. Dalibora Gregora přiblíží čtenářům nejen život hříbat, ale také významné společenské a sportovní události, které se pravidelně konají v areálu hřebčína. Kniha připomíná jak unikátnost samotného hřebčína, tak plemene koní v něm chovaného.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kladrubáčci aneb vyprávění starokladrubského hříběte / Little Kladrubers The Story of a Kl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kladrubáčci aneb vyprávění starokladrubského hříběte / Little Kladrubers The Story of a Kl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kladrubáčci aneb vyprávění starokladrubského hříběte / Little Kladrubers The Story of a Kl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kladrubáčci aneb vyprávění starokladrubského hříběte / Little Kladrubers The Story of a Kl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kladrubáčci aneb vyprávění starokladrubského hříběte / Little Kladrubers The Story of a Kl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Kladrubáčci aneb vyprávění starokladrubského hříběte / Little Kladrubers The Story of a Kl