Klasické filmové pohádky I. - Princezna Husopaska, Princ se lví hřívou a O čertovi a třech

Kód: 4526517

Úplný název:

Klasické filmové pohádky I. - Princezna Husopaska, Princ se lví hřívou a O čertovi a třech (kol.):

Autor a popis:

Popron music, 0 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Princezna Husopaska
Klasická filmová pohádka s Danou Morávkovou a Michaelou Kuklovou v hlavních rolích!
Mladičká princezna Aurinie (Dana Morávková) putuje za princem, jemuž byla v dětství zaslíbena. Kromě starého vojáka a moudrého koně Falady ji doprovází i její družka Líza (Michaela Kuklová). Ta se pokusí Aurinii oloupit o její práva. Ale nakonec všechno dobře dopadne.

Princ se lví hřívou
Klasická filmová pohádka o začarovaném princi a lásce, která dokáže překonat i nejtěžší zkoušky!
Princ Leonard ve lví podobě přistihne v lese člověka, který se snaží chytit zpívajícího skřivánka - vytoužený dárek pro dceru Constanze. Neusmrtí jej pod podmínkou, že mu za sebe pošle první bytost, kterou po návratu z lesa spatří. Tou se stává právě Constanze, která přes otcův odpor odchází do lví jeskyně, ve skutečnosti Leonardova zámku. Constanze překonává obavy z Leonardovy dvojí podoby - půl dne lidské a půl dne zvířecí - zamiluje se do něho a po čase se jim narodí syn. Pak se ale Leonard podívá do zrcadla, tím poruší zákaz, promění se v holubici a zmizí. Milující Constanze se i se synem vydává po jeho stopách na sedmiletou strastiplnou pouť, aby ho zachránila...

O čertovi a třech zlatých vlasech
Klasická filmová pohádka o dobrosrdečném smolaři Jakubovi, kterého potká štěstí a láska!
Mládenec Jakub má dobré srdce, ale je chudý a smůla se mu lepí na paty. Prchlivý král ho pošle na svůj hrad s dopisem, ve kterém přikazuje mladíka popravit. Osud však rozhodne jinak a Jakub doručí dopis, kterým se z rozhodnutí krále má oženit s princeznou. Když se král dozví o svatbě, chce se svého nového zetě zbavit a tak jej posílá na nebezpečnou cestu pro tři zlaté vlasy. Jakub musí během svého putování čelit různým nástrahám a nakonec přelstít pekelné síly. V závěru však vše dobře skončí a jako v každé pohádce dobro zvítězí nad zlem!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Klasické filmové pohádky I. - Princezna Husopaska, Princ se lví hřívou a O čertovi a třech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Klasické filmové pohádky I. - Princezna Husopaska, Princ se lví hřívou a O čertovi a třech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Klasické filmové pohádky I. - Princezna Husopaska, Princ se lví hřívou a O čertovi a třech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Klasické filmové pohádky I. - Princezna Husopaska, Princ se lví hřívou a O čertovi a třech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Klasické filmové pohádky I. - Princezna Husopaska, Princ se lví hřívou a O čertovi a třech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Klasické filmové pohádky I. - Princezna Husopaska, Princ se lví hřívou a O čertovi a třech