Klasické filmové pohádky II. - Šípková Růženka, Světlo lásky, Zrcadlo velkého mága - 3DVD

Kód: 4526518

Úplný název:

Klasické filmové pohádky II. - Šípková Růženka, Světlo lásky, Zrcadlo velkého mága - 3DVD (kol.):

Autor a popis:

Popron music, 0 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
69 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Šípková Růženka
Jedna z nejkrásnějších a nejznámějších klasických filmových pohádek o princezně Růžence a proroctví osudu zlé sudičky!
Růženka se v den svých patnáctých narozenin píchne o vřeténko a usne hlubokým spánkem, z něhož ji po sto letech probudí statečný princ a zruší tím kletbu, kterou království postihlo.

Světlo lásky
Klasická filmová pohádka s Evou Vejmělkovou o přátelství, lásce a velké životní zkoušce!
V klášteře žije mladík, kterému se všichni posmívají pro jeho nehezkou tvář. Je sirotek a u jeptišek pracuje jako pacholek. Jednoho dne se v klášteře objeví černý rytíř a vypráví chlapci o tom, že hledá ztraceného prince, kterého panovník zaslíbil dceři sousedního vládce. Mladík pojme myšlenku, že on je tím ztraceným královským synem a vydá se na hrad, kde žije jeho vyvolená. Krásná princezna je slepá, ale právě proto si dokáže zamilovat chlapcovu vnitřní krásu. Dva mladí lidé se do sebe zamilují, lásce však nepřeje dívčin otec, a tak pár čeká velká zkouška…

Zrcadlo velkého mága
Klasická filmová pohádka s Jurajem Ďurdiakem o nelítostném čaroději a neohroženém pastýři!
Pohádkový příběh o nelítostném čaroději a o mladém neohroženém pastýři Eliášovi (Juraj Ďurdiak), který po překonání mnoha nebezpečí zlomí zrcadlem z Měsíčního jezera mágovu čarodějnou moc a vrátí kraji i své milované dívce svobodu.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Klasické filmové pohádky II. - Šípková Růženka, Světlo lásky, Zrcadlo velkého mága - 3DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Klasické filmové pohádky II. - Šípková Růženka, Světlo lásky, Zrcadlo velkého mága - 3DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Klasické filmové pohádky II. - Šípková Růženka, Světlo lásky, Zrcadlo velkého mága - 3DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Klasické filmové pohádky II. - Šípková Růženka, Světlo lásky, Zrcadlo velkého mága - 3DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Klasické filmové pohádky II. - Šípková Růženka, Světlo lásky, Zrcadlo velkého mága - 3DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Klasické filmové pohádky II. - Šípková Růženka, Světlo lásky, Zrcadlo velkého mága - 3DVD