Klasické filmové pohádky III. - Sněženka a Růženka, Nevděk světem vládne, Žabí král - 3DVD

Kód: 4526519

Úplný název:

Klasické filmové pohádky III. - Sněženka a Růženka, Nevděk světem vládne, Žabí král - 3DVD (kol.):

Autor a popis:

Popron music, 0 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sněženka a Růženka
Klasická filmová pohádka s Pavlem Trávníčkem a Julií Jurištovou v hlavních rolích!
Sněženka (Julie Jurištová) a Růženka (Katrin Martin) jsou dvě sestry, které žijí společně s matkou v chaloupce na okraji lesa. Uprostřed lesa stojí diamantový důl. Pracuje v něm starý trpaslík, který si hamižně všechno jeho bohatství schovává pro sebe. Jednoho dne se Sněženka a Růženka vypraví na trh, kde se seznámí se dvěma pohlednými mládenci. Ve skutečnosti jsou to princové Michael (Pavel Trávníček) a Andreas (Bodo Wolf). Když se od dívek dozvědí o existenci dolu, rozhodnou se, že se tam vypraví. O zlobě, která je tam stihne, a o lásce, která vše napraví, vám bude vyprávět filmová pohádka na motivy bratří Grimmů.

Nevděk světem vládne
Klasická filmová pohádka s Jiřím Menzelem o přátelství a lásce!
Na motivy pohádky bratří Grimmů o králi a jeho samolibé dceři, o pěti kamarádech, kteří se toulali světem, a o půvabné dívence, která je doprovázela.
Pět přátel vládlo výjimečnými vlastnostmi. Byli chytří a silní, jeden rychlý běžec, jiný dobrý střelec, další zázračný muzikant. Vládli i rozumem, a tak zvítězili nad králem a princeznou Bellou Mirellou, vyhráli mnoho žoků zlata a šperků a získali ten největší poklad - lásku a vědomí pevného přátelství.

Žabí král
Klasická filmová pohádka podle bratří Grimmů o lásce, která zlomila kletbu.
Rozmazlená princezna Henrietta ztratí svou oblíbenou kouli. Slíbí za ni ošklivému žabákovi všechno, co chce: že spolu budou jíst z jednoho talíře, pít z jednoho poháru a spát v jedné posteli. Ale úplně svůj neuvážený slib splnit nemůže. Žabák, kterého princezna vztekle hodí na stěnu, se promění v mladého krále, který ale musí odejít do vyhnanství. Teprve tehdy princezna pochopí. Po dlouhé a nebezpečné cestě krále najde a díky své odvaze, důvtipu a vytrvalosti nakonec přece jen vše splní.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Klasické filmové pohádky III. - Sněženka a Růženka, Nevděk světem vládne, Žabí král - 3DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Klasické filmové pohádky III. - Sněženka a Růženka, Nevděk světem vládne, Žabí král - 3DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Klasické filmové pohádky III. - Sněženka a Růženka, Nevděk světem vládne, Žabí král - 3DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Klasické filmové pohádky III. - Sněženka a Růženka, Nevděk světem vládne, Žabí král - 3DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Klasické filmové pohádky III. - Sněženka a Růženka, Nevděk světem vládne, Žabí král - 3DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Klasické filmové pohádky III. - Sněženka a Růženka, Nevděk světem vládne, Žabí král - 3DVD