Klasické filmové pohádky IV. - Červená Karkulka, Modré světlo, Loutkář a čert - 3DVD

Kód: 4526526

Úplný název:

Klasické filmové pohádky IV. - Červená Karkulka, Modré světlo, Loutkář a čert - 3DVD (kol.):

Autor a popis:

, 0 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Červená Karkulka
Klasická filmová pohádka podle bratří Grimmů o malé holčičce, které říkali Červená Karkulka.
Malá holčička, které říkají Červená Karkulka, žije se svými rodiči v domku u lesa. Je milá, hodná a přátelí se s různými zvířátky. Jednoho dne se sama vydá za babičkou, která bydlí v hlubokém lese. Cestou jí potká zlý vlk a Červená Karkulka se chytne do jeho pasti. Když Karkulka přijde do babiččina domku, najde tam místo babičky převlečeného vlka. Karkulčiny rodiče a taky zvířecí kamarádi přispěchají na pomoc a vše dobře skončí.

Modré světlo
Klasická filmová pohádka o prostém vojákovi a jeho dobrodružné pouti s kouzelným modrým světlem!
Pohádkový příběh prostého vojáka Honzy, jemuž po skončení vojenské služby nevyplatil král žold. Honza se rozhodne osobně si u krále žold vyžádat. Na své dobrodružné cestě do královského města je však přepaden loupežníkem a málem se stane obětí staré čarodějnice. Získá však kouzelné modré světlo, které mu při jeho dalším putování pomůže. Král mu dokonce nabídne princeznu za ženu, ale Honza má svou Aničku a domov daleko od království, kde chtějí spokojeně a v lásce žít.

Loutkář a čert
Klasická filmová pohádka o souboji veselého a šikovného loutkáře s čertem!
Loutkář se vrací po dlouhé době z cest domů k rodině a přátelům. Je velice zručný a dokáže zhotovit neuvěřitelné vynálezy. Jeho schopnosti znepokojí čerta jménem Ohnivé kopyto. Navštíví loutkáře a nabídne mu smlouvu, která zajistí loutkáři kouzelnou sílu v hlavě a v rukou. Avšak, jako ve všech svých smlouvách, chce čert za nesplnění podmínek loutkářovu duši. Důvtipný loutkář a jeho přátelé pak musí svést s čertem velký souboj.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Klasické filmové pohádky IV. - Červená Karkulka, Modré světlo, Loutkář a čert - 3DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Klasické filmové pohádky IV. - Červená Karkulka, Modré světlo, Loutkář a čert - 3DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Klasické filmové pohádky IV. - Červená Karkulka, Modré světlo, Loutkář a čert - 3DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Klasické filmové pohádky IV. - Červená Karkulka, Modré světlo, Loutkář a čert - 3DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Klasické filmové pohádky IV. - Červená Karkulka, Modré světlo, Loutkář a čert - 3DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Klasické filmové pohádky IV. - Červená Karkulka, Modré světlo, Loutkář a čert - 3DVD