Klíče a návody k praktickým činnostem v přírodopisu, biologii a ekologii pro ZŠ a SŠ

Kód: 7235320

Úplný název:

Klíče a návody k praktickým činnostem v přírodopisu, biologii a ekologii pro ZŠ a SŠ (Stoklasa J.): pro ZŠ a SŠ

Autor a popis:

Stoklasa a kolektiv J., SPN - pedagogické nakladatelství a.s., 152 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
103 Kč (113 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Klíče a návody k praktickým činnostem v přírodopisu, biologii a ekologii navazují na učebnici Seminář a praktikum z přírodoopisu pro 2. stupeň základní školy, kterou vydalo SPN - pedagogické nakladatelství, a.s. Podle zaměření a obsahu, které odpovídají pojetí současných vzdělávacích programů, lze Klíče a návody využívat nezávisle na tom, které učebnice vyučující pro výuku zvolili. Středním školám publikace nabízí kromě námětů úloh zejména zjednodušené klíče k určování vybraných organismů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Klíče a návody k praktickým činnostem v přírodopisu, biologii a ekologii pro ZŠ a SŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Klíče a návody k praktickým činnostem v přírodopisu, biologii a ekologii pro ZŠ a SŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Klíče a návody k praktickým činnostem v přírodopisu, biologii a ekologii pro ZŠ a SŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Klíče a návody k praktickým činnostem v přírodopisu, biologii a ekologii pro ZŠ a SŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Klíče a návody k praktickým činnostem v přírodopisu, biologii a ekologii pro ZŠ a SŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Klíče a návody k praktickým činnostem v přírodopisu, biologii a ekologii pro ZŠ a SŠ