Klíče k pozitivnímu myšlení - Deset kroků ke zdraví, bohatství a úspěchu

Kód: 7349171

Úplný název:

Klíče k pozitivnímu myšlení - Deset kroků ke zdraví, bohatství a úspěchu (Hill Napoleon):

Autor a popis:

Hill Napoleon, Pragma, 134 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
112 Kč (140 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Ve svých bestsellerech, mezi které se řadí také knihy Myšlením k bohatství a Klíče k úspěchu, Napoleon Hill stále zdůrazňuje význam pozitivního myšlení. V současnosti vychází první kniha shrnující Hillovo učení a praxi. Věnuje se rozvíjení této zásadní myšlenky. Klíče k pozitivnímu myšlení lze využít v oblasti podnikání, sebevzdělávání i v jiných oblastech. Hill, jeden z nejznámějších autorů motivačních knih, nabízí jednoduchý návod, jak dosáhnout úspěchu krok za krokem. Napoleon Hill strávil většinu svého života v řadách inspirujícího motivačního hnutí. Byl přítelem Andrewa Carnegieho a Franklina Roosevelta, poradce v období hospodářské deprese. Je autorem klasického díla Myšlením k bohatství a mnoha dalších knih. Více než dvacet let po jeho smrti zůstává stále mezi nejlépe prodávajícími autory knih o osobním úspěchu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Klíče k pozitivnímu myšlení - Deset kroků ke zdraví, bohatství a úspěchu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Klíče k pozitivnímu myšlení - Deset kroků ke zdraví, bohatství a úspěchu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Klíče k pozitivnímu myšlení - Deset kroků ke zdraví, bohatství a úspěchu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Klíče k pozitivnímu myšlení - Deset kroků ke zdraví, bohatství a úspěchu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Klíče k pozitivnímu myšlení - Deset kroků ke zdraví, bohatství a úspěchu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Klíče k pozitivnímu myšlení - Deset kroků ke zdraví, bohatství a úspěchu