Audio CD: Klid! - CD

Kód: 5630126

Úplný název:

Audio CD: Klid! - CD (Abraxas):

Autor a popis:

Abraxas, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
258 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Podle Slávka Jandy vůbec nejsvižnější album v historii skupiny! Zakladatel, kytarista a leader Abraxasu připisuje novou kapelovou mízu loňské poctě její minulosti v podobě 2CD Tribute, ale především šedesáti koncertům, které spolu pánové Slávek Janda (kytara, synth, zpěv), Miroslav Imrich (zpěv, show), Ivan Doležálek (basa, zpěv) a Eduard Štěpánek (bicí) v roce 2014 odehráli. V kombinaci se zásadně důležitým textařem a manažerem Petrem Soukupem se tak vylouplo celkem 11 skladeb, společně lehce paradoxně pojmenovaných podle té výjimečné nejpomalejší z nich.
Je to stále starý dobrý Abraxas, tedy svérázná kombinace rocku, funku, disco, latiny i novovlnných úprků. Vedle nezaměnitelných kytarových sól je to místy pořádná jízda s tvrdými rockovými riffy a radikálním rapováním na témata o prudičích kolem nás nebo tricích farmaceutického průmyslu, ale také o naší vnitřní černobílosti nebo potřebě si občas jen tak zatrsat. Hudbu napsal kompletně Slávek Janda, ve dvou případech využivší vlastních východisek z osmdesátých let, vzorně přesazených do celkového zvuku letošního roku. Natočeno a smícháno bylo ve vinohradském studiu Cobra, následný mastering proběhl v anglickém studiu M8 Service.
Projekt je v bookletu osazen sadou speciálních fotografií, vzniká hned několik klipů, celý rok se bude koncertovat - prostě Abraxas je zpátky s plnou energií a velkými plány. Tribute jasně dokázal, že hudební odkaz je velkým cover lákadlem pro spoustu domácích kapel a zpěváků, od R´n´B vokalistky přes rockové skoro bigbandy až po elektronické experimentátory. Teď je chvíle na Abraxasu, aby dokázal, že jede dál vší silou - a na této čerstvé studiové desce se to rozhodně podařilo.
Nové album Abraxasu: Těch jedenáct songů vás rozhodně v klidu nenechá!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Klid! - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Klid! - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Klid! - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Klid! - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Klid! - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Klid! - CD