Klinická neuroanatomie CNS s aplikovanou neurologií a neurochirurgií + CD-ROM

Kód: 7387039

Úplný název:

Klinická neuroanatomie CNS s aplikovanou neurologií a neurochirurgií + CD-ROM (kol.):

Autor a popis:

Petrovický a kolektiv Pavel, Triton, 628 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
1 251 Kč (1 699 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha je určena zájemcům o neuroanatomii a pro kliniky, kteří dnes neuroanatomii ve svém oboru potřebují. Tomuto cíli slouží i „klinické“ kapitoly vložené těsně za příslušné kapitoly anatomické. V každé kapitole jsou podstatné informace umístěny na začátku a další rozšiřující znalosti pak uvedeny na konci kapitoly jako „Anatomické a funkční poznámky“. Za většinou anatomických kapitol následují kapitoly klinické, napsané vynikajícími klinickými odborníky. Kniha získala prestižní Cenu Josefa Hlávky za rok 2008 v oblasti lékařských věd.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Klinická neuroanatomie CNS s aplikovanou neurologií a neurochirurgií + CD-ROM do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Klinická neuroanatomie CNS s aplikovanou neurologií a neurochirurgií + CD-ROM.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Klinická neuroanatomie CNS s aplikovanou neurologií a neurochirurgií + CD-ROM (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Klinická neuroanatomie CNS s aplikovanou neurologií a neurochirurgií + CD-ROM bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Klinická neuroanatomie CNS s aplikovanou neurologií a neurochirurgií + CD-ROM doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Klinická neuroanatomie CNS s aplikovanou neurologií a neurochirurgií + CD-ROM