Klub Lysek

Kód: 7264006

Úplný název:

Klub Lysek (Ransome Arthur):

Autor a popis:

Ransome Arthur, T and M, 330 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
149 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sourozenci Dick a Dorotka, kteří se čtenářům představili v Zamrzlé lodi kapitána Flinta, přijíždějí do povodí anglických řek Yare a Bure strávit velikonoční prázdniny. Poté co se v zimě seznámili s Vlaštovkami a Amazonkami se tady seznámí s dětmi z klubu Lysek - dvojčaty Levkou a Pravkou a několika dalšími. Sdružení má za cíl chránit hnízdící Lysky a další ptáky. A Ti také ochranu potřebují, zejména před bezohlednou posádkou motorového člunu Margoletta - Tomem Kestrelem, podezřelým z odvazování lodí a skupinou mladých hejsků, zvaných Hrubiáni.
A tak Dicka a Dorotku čeká plavba po řece ve společnosti klubu Lysek (tady si doplní své námořnické znalosti), velké problémy s posádkou člunu Margoletta a celá řada dobrodružných příhod...
Ransome, sám bývalý námořník, vystihuje rozdíl mezi plavbou na jezeře a plavbou na frekventovaných norfolských řekách a říčních kanálech, seznamuje čtenáře s různými typy lodí a ukazuje námořní velmoc opět z jiné stránky. Ale víc vám už neprozradíme - to všechno si přečtěte sami.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Klub Lysek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Klub Lysek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Klub Lysek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Klub Lysek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Klub Lysek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství