Klub piraň - Napínavý thriller z prostředí F1

Kód: 7388479

Úplný název:

Klub piraň - Napínavý thriller z prostředí F1 (Herbert Martin):

Autor a popis:

Herbert Martin, XYZ, 392 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
123 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Žádný ze všech dosavadních ročníků mistrovství světa vozů formule 1 nevyvolal mezi fanoušky a příznivci královské disciplíny motoristického sportu tolik emocí a vášní jako ten v roce 2007, kdy se bojovalo nejen na trati, ale především v zákulisí. Největší pozornost k sobě poutal případ dvou nejsilnějších týmů - stájí McLaren a Ferrari. Špionážní aféra, nazvaná Stepneygate podle jména jednoho z hříšníků celé události, nakonec vyvrcholila nejvyšší pokutou v dějinách sportu vůbec. V knize Klub poraň stojící na pomezí fikce a skutečnosti vychází autor z událostí, které tehdy otřásaly celou formulí 1, a domýšlí, co vše se asi muselo dít v zákulisí… titul podpoří společnost Walker&Lambert velkou kampaní, v jednání je i spotřebitelská soutěž o zájezd do zákulisí F1.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Klub piraň - Napínavý thriller z prostředí F1 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Klub piraň - Napínavý thriller z prostředí F1.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Klub piraň - Napínavý thriller z prostředí F1 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Klub piraň - Napínavý thriller z prostředí F1 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Klub piraň - Napínavý thriller z prostředí F1 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura