Kluk ze Žižkova - Jiří Krampol jak ho znáte i neznáte

Kód: 7376482

Úplný název:

Kluk ze Žižkova - Jiří Krampol jak ho znáte i neznáte (Polák Jiří): Jiří Krampol jak ho znáte i neznáte

Autor a popis:

Polák Jiří, Olympia, 240 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
227 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Jiří Krampol – to není jenom žižkovský patriot proslavený výraznými hereckými vlohami a smyslem pro humor; oběma to dary od Pánaboha. Tato kniha má za cíl vytvořit ucelenější a hlubší portrét člověka s pozoruhodnými osobnostními rysy. Vedle významných etap jeho herectví seznamuje čtenáře vůbec prvně s historií Krampolova rodu, s umělcovým rodinným zázemím, sklony a zájmy, ba i s vnitřním životem, do kterého dal autorovi s nevšední otevřeností nahlédnout. Z obsahu knihy vyplývá, že Jiří Krampol to během svých „štací“ na prknech, co znamenají svět, stejně jako před filmovou či televizní kamerou občas vůbec neměl lehké a prošel si zkouškami, které by ne každý zvládl v mantinelech sebeovládání, slušnosti a pokory. Nicméně na rozdíl od některých svých hereckých kolegů si vždy zachoval rovnou páteř a přes nepřízeň osudu v soukromém životě se vždy znovu a znovu vydával za svými sny o láskyplném vztahu se ženou, o spořádaném a klidném rodinném soužití, jakožto i o základních předpokladech svého uměleckého růstu a naplnění.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kluk ze Žižkova - Jiří Krampol jak ho znáte i neznáte do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kluk ze Žižkova - Jiří Krampol jak ho znáte i neznáte.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kluk ze Žižkova - Jiří Krampol jak ho znáte i neznáte (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kluk ze Žižkova - Jiří Krampol jak ho znáte i neznáte bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kluk ze Žižkova - Jiří Krampol jak ho znáte i neznáte doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Kluk ze Žižkova - Jiří Krampol jak ho znáte i neznáte