Kmotra

Kód: 8706795

Úplný název:

Kmotra (Adamsová Carrie):

Autor a popis:

Adamsová Carrie, RYBKA, 440 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
131 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tessa Kingová je Kmotra.
Prožívá nejlepší období svého života.
Problém je, že to sama neví.
Moderní a nezávislou Tessu Kingo­vou nic nesvazuje. Snad kromě jejích přátel a čtyř kmotřenců. Je okouzlující, vzdělaná a svobodná.
Mohla by přijmout každé pozvání, pustit se do každého dobrodružství. Jenže ona váhá.
Přešlapuje na místě a čeká na happy end, po kterém by žila šťastně až do smrti. Nic jí neděsí více než pomyšlení, že by nikdy neměla děti.
Bez ohledu na to, jak skvělý život vede, ji rej nekonečných večírků a prvoplánová bezstarostnost neuspokojuje. Zatímco její přátelé se zmítají uprostřed partnerských a rodičovských kri­zí, Tessa, vždy připravená pomoci, se nepozorovaně ocitá ve víru jejich problémů, odkud není cesty zpět.
Pak se její touha po domácím štěstí téměř vyplní. Manželství i rodinu může získat mrknutím oka. Čert ovšem nikdy nespí a Tessa brzy zjistí, že happy end bývá teprve začátkem příběhu, protože život prostě není pohádka.

Inteligentní, nezvykle otevřený, vtipný a snad až příliš pravdivý román“, „dlouho očekávaný protilék na červenou knihovnu“ - těmito slovy vítá kritika i čtenáři román Kmotra všude, kde byl vydán, ať už ve Velké Británii, Francii, Německu, Nizozemsku či Spojených státech ame­rických.
 
 
 
 
 
 
 

S Kmotra doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé