Kniha aformací - Víte, že zeptat se správnou otázkou, může změnit váš život?

Kód: 2475162

Úplný název:

Kniha aformací - Víte, že zeptat se správnou otázkou, může změnit váš život? (John Noah St.): Víte, že správne položená otázka muže zmenit váš život?

Autor a popis:

John Noah St., Grada, 192 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

V knize se mimo jiné dozvíte: - jak čtyřmi jednoduchými kroky dosáhnout cíle rychleji, než vás kdy napadlo - jak si nešťastný zaměstnanec najde práci snů maximálně během šesti měsíců - frázi o pěti slovech, kterou přitáhnete vhodného partnera - 10 slov, která vám pomohou shodit 10 kilo - jak přestat kouřit nebo překonat depresi - jak se naučit myslet jako milionář (stačí na to pět minut denně) A to je teprve začátek.

Nahlédnout do Kniha aformací - Víte, že zeptat se správnou otázkou, může změnit váš život? Nahlédnout do Kniha aformací - Víte, že zeptat se správnou otázkou, může změnit váš život?

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kniha aformací - Víte, že zeptat se správnou otázkou, může změnit váš život? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kniha aformací - Víte, že zeptat se správnou otázkou, může změnit váš život? .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kniha aformací - Víte, že zeptat se správnou otázkou, může změnit váš život? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kniha aformací - Víte, že zeptat se správnou otázkou, může změnit váš život? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kniha aformací - Víte, že zeptat se správnou otázkou, může změnit váš život? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Kniha aformací - Víte, že zeptat se správnou otázkou, může změnit váš život?