Kniha o kundě

Kód: 7438068

Úplný název:

Kniha o kundě (Astonová Nela D.):

Autor a popis:

Astonová Nela D., Dybbuk, 224 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
126 Kč (168 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kunda. Řekněte to slovo - máte na to? Kolik jí dlužíme za ty stovky synonym, která kolem ní ve všech jazycích bázlivě a ve studu krouží, protože támhle za bukem už nějaké staré dobré dva tisíce let číhá hrozivě ztopořený prst morálky?
Tato kniha se snaží beze studu a nezastřeně ukázat, že i když kunda je stále pro mnohé společenským tabu, pro představivost řady spisovatelů a umělců značí šťavnaté lákadlo a po věky věků svůdný zdroj inspirace a poetické obrazotvornosti. Ať už v poezii, či próze, v intimních zpovědích, či přímo ke čtenáři promlouvajících textech, jejich řádky si každý milovník dobrodružství sice možná tajně, ale s nepochybnou zvídavostí přečte, aby pak mohl spílat nestoudné autorově odvaze a bezprostřednosti, nebo naopak aby si v skrytu duše přiznal, že kunda je pro člověka - a to ve své podstatě i ve všech svých manifestacích - nejen potěšením, ale také nevysychajícím pramenem fantazie a života.
Vždyť kunda je cesta, po které sem člověk přišel a ke které se, ať vám nastrčení herci v divadle světových dějin stokrát tvrdí něco jiného, celý život vrací jako k nejvlastnějšímu tuskulu. Ach, kmotřenko, studánko rozkoše a slasti, o tobě je tahle kniha.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kniha o kundě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kniha o kundě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kniha o kundě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kniha o kundě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Kniha o kundě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena