Kniha o medu

Kód: 8109132

Úplný název:

Kniha o medu (Čermáková Tatiana, Chlebo Robert, Husáriková Milena): Historie, Lécitelství, Kosmetika, Gastronomie, Tradice, Produkty

Autor a popis:

Čermáková Tatiana, Chlebo Robert, Husáriková Milena, Eastone, 280 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
440 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha o medu nabízí všechno, co byste měli, mohli a chtěli vědět o medu, včelách a všech včelích produktech, plus recepty na cukrářské výrobky, jídla, polévky a nápoje z medu.
Med jako pochutina, lék a součást kosmetických přípravků provází člověka už několik tisíciletí. Tento zázrak přírody má dodnes své pevné místo v každé domácnosti. Kniha o medu je výpravná, bohatě ilustrovaná publikace, která přináší ucelené informace o „nektaru bohů“ a dalších včelích produktech, jako je pyl, propolis, mateří kašička nebo včelí jed, o jejich historii, složení, vlastnostech a především využití v každodenním životě – v kosmetice, při domácí léčbě a v kuchyni při přípravě vlastní medoviny, úžasných medovníků, kynutých koláčů i nepečených medových dezertů, ale také předkrmů, polévek, jídel a nápojů.
Obsahuje množství zajímavostí, užitečných rad, postupů na přípravu kosmetických i léčivých přípravků, návod na výrobu domácí medoviny a více než sto receptů na různe dobroty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kniha o medu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kniha o medu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kniha o medu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kniha o medu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kniha o medu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu