Kniha plná otazníků aneb Cesta k titulu domácího vševěda

Kód: 7406295

Úplný název:

Kniha plná otazníků aneb Cesta k titulu domácího vševěda (kol.):

Autor a popis:

Reader´s Digest Výběr, 352 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
685 Kč (996 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

KNIHA PLNÁ OTAZNÍKŮ – to je skvělý společník pro rodinné oslavy, dlouhé zimní večery, ale i chvilky samoty. Otevřete ji na pět minut, a po hodině zjistíte, že jste jen o pár stran dál.
Způsobů, jak s touto originální publikací zacházet, je nespočet. Můžete si v ní jen tak číst a správné odpovědi si bezprostředně vyhledat. Chcete-li zapojit celou rodinu nebo třeba společnost na silvestrovském večírku, není nic jednoduššího, než si stanovit vlastní pravidla a začít soutěžit.
Jednou věcí si ovšem můžete být jistí – správně odpovědět na všechny otázky nedokáže opravdu nikdo! U některých cvičení budete možná jen nevěřícně vrtět hlavou, jiná vyplníte „levou zadní“. Kniha vám ale vždy přinese spoustu zajímavých informací a nové poznatky jsou výhrou úplně pro každého!

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kniha plná otazníků aneb Cesta k titulu domácího vševěda do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kniha plná otazníků aneb Cesta k titulu domácího vševěda.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kniha plná otazníků aneb Cesta k titulu domácího vševěda (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kniha plná otazníků aneb Cesta k titulu domácího vševěda bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kniha plná otazníků aneb Cesta k titulu domácího vševěda doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Kniha plná otazníků aneb Cesta k titulu domácího vševěda