Kniha pro celiaky - Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty

Kód: 7349434

Úplný název:

Kniha pro celiaky - Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty (Ali Naheed): Nové poznatky pro lékare, nemocné a pacienty

Autor a popis:

Ali Naheed, Pragma, 240 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Celiakie, známá také jako glutenová enteropatie, endemická sprue nebo nesnášenlivost lepku, je běžná nemoc, která postihuje trávicí ústrojí člověka. Pacienti s touto diagnózou nepříznivě reagují na potraviny obsahující lepek. Lepek je směs bílkovin, které se nachází v určitých druzích obilnin jako pšenice, žito a ječmen. Vyskytuje se také v potravinách, například v pečivu, těstovinách a sušenkách. Imunitní systém člověka s celiakií považuje jednu látku tvořící lepek, gliadin, za hrozbu a podle toho na ni reaguje negativně. Imunitní systém vyrábí protilátky, aby se této domněle škodlivé látce ubránil.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kniha pro celiaky - Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kniha pro celiaky - Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kniha pro celiaky - Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kniha pro celiaky - Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kniha pro celiaky - Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Kniha pro celiaky - Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty