Kniha zázraků - Příběhy nasbírané za desetiletí lékařské praxe, které zahřejí a otevřou va

Kód: 7349280

Úplný název:

Kniha zázraků - Příběhy nasbírané za desetiletí lékařské praxe, které zahřejí a otevřou va (Siegel Bernie S.):

Autor a popis:

Siegel Bernie S., Pragma, 304 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
208 Kč (260 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Příběhy na stránkách téhle knížky autor nasbíral za více než třicet let lékařské praxe, veřejných přednášek a debat s lidmi. Jsou velmi laskavé a otevírají dveře víry. Dokazují, čeho všeho jsme schopní, a že když se svým problémům postavíme čelem, dokážeme zázraky. Bolest a utrpení zde nejsou zlehčovány, a přesto se dozvídáme, že životní krizi lze obrátit ve svůj prospěch a že na ni lze ve skutečnosti zareagovat způsobem, který člověka posílí a uzdraví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kniha zázraků - Příběhy nasbírané za desetiletí lékařské praxe, které zahřejí a otevřou va do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kniha zázraků - Příběhy nasbírané za desetiletí lékařské praxe, které zahřejí a otevřou va.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kniha zázraků - Příběhy nasbírané za desetiletí lékařské praxe, které zahřejí a otevřou va (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kniha zázraků - Příběhy nasbírané za desetiletí lékařské praxe, které zahřejí a otevřou va bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kniha zázraků - Příběhy nasbírané za desetiletí lékařské praxe, které zahřejí a otevřou va doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Kniha zázraků - Příběhy nasbírané za desetiletí lékařské praxe, které zahřejí a otevřou va