Knihy a typografie - Současná knižní typografie - 2. vydání

Kód: 7294813

Úplný název:

Knihy a typografie - Současná knižní typografie - 2. vydání (Pecina Martin):

Autor a popis:

Pecina Martin, Host, 312 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
240 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha je pokusem o příspěvek k prakticky neexistujícímu „žánru“, zabývá se procesem tvorby knih z pohledu knižního úpravce. Přináší eseje o čtení, knihomilství, knize i knihovnách, ale zároveň funguje jako praktická příručka, užitečná při navrhování beletrie, poezie i odborné literatury. Obsahuje kapitoly o všech faktorech, které obvykle (jsou-li provedeny profesionálně) zůstávají čtenáři skryty. Autor se věnuje čitelnosti, sazbě, kombinování písem a ilustrací, volbě materiálů i drobným typografickým detailům, podstatně ovlivňujícím chápání textu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Knihy a typografie - Současná knižní typografie - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Knihy a typografie - Současná knižní typografie - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Knihy a typografie - Současná knižní typografie - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Knihy a typografie - Současná knižní typografie - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Knihy a typografie - Současná knižní typografie - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Věda a technika

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Věda a technika / Knihy a typografie - Současná knižní typografie - 2. vydání