Kočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet

Kód: 7243469

Úplný název:

Kočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet (Junková Romana):

Autor a popis:

Junková Romana, Brána, 160 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
165 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Máte rádi kočky, kocoury a koťata? Pak je tato knížka určena právě vám!
Povídání o životě s kočkami, o tom, co všechno způsobí náhodou nalezené kotě, co se stane, když se doma neočekávaně objeví dva noví kočičí sourozenci a původní smečka koček domácích se rozroste o další členy, kteří se také rozhodnou s vámi bydlet. Jak se s kočkami spí, stoluje, pracuje a vůbec žije. Jaké to je, když odjíždíte na dovolenou anebo nutně potřebujete vymalovat, a kočky se rozhodnou asistovat (nejen) těmto činnostem.
Vyprávění o kočkách je inspirováno přímým soužitím s nimi - se všemi radostmi i starostmi, které jejich povaha, zvyky a život přinášejí. Jednotlivé kočičí příběhy jsou napsány s vlídným humorem a s pochopením nejen pro kočky, nýbrž také pro jejich lidské spolubydlící. Kniha je laskavým zastavením v dnešní uspěchané době, kdy na prosté a klidné spočinutí, jakým je třeba posezení s kočkou v klíně, jinak zbývá čas věru málokdy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Česká literatura / Česká současná literatura / Kočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet