Kokořínsko a Mělnicko 37. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Kód: 8689937

Úplný název:

Kokořínsko a Mělnicko 37. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (kol.):

Autor a popis:

S & D Nakladatelství, 240 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
62 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Zcela přepracované aktualizované 2. vydání v r. 2008, s barevnými mapami a fotografiemi! Průvodce po kraji pískovcových skal a půvabné lidové architektury, po kraji, který odedávna přitahoval romantické poutníky. Zve též do mělnických sklepů za znamenitým vínem, do Liběchova, na Kokořín a na záhadami opředený zámek Houska. Zveme vás do Regionálního muzea v Mělníce, kde mj. ochutnáte proslulé mělnické víno, v Mělníce si také prohlédnete kostel sv. Petra a Pavla i s kostnicí, jednou z největších v ČR, zavítáte za tajemnem na hrad Houska. Ve Mšenu je nádherné koupaliště.
Vymezení oblasti: Mělník - Hořín - Liběchov - Štětí - Radouň - Sukorady - Robeč - Rašovice - Úštěk - Kravaře - Stvolínky - Holany - Dřevčice - Dubá - Žďár - Skalsko - Vrátno - Stránka - Nebužely - Záboří - Kly.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kokořínsko a Mělnicko 37. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kokořínsko a Mělnicko 37. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kokořínsko a Mělnicko 37. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kokořínsko a Mělnicko 37. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kokořínsko a Mělnicko 37. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Průvodce po Česku

 
Knihkupectví / Náš svět / Průvodce / Průvodce po Česku / Kokořínsko a Mělnicko 37. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky