Koktejly - Barmanův průvodce od A do Z - Více než 300 moderních míchaných nápojů (krabička

Kód: 7234364

Úplný název:

Koktejly - Barmanův průvodce od A do Z - Více než 300 moderních míchaných nápojů (krabička (kol.):

Autor a popis:

Kol., Rebo, 316 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
275 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Barmanův průvodce od A do Z vám přináší více než 300 vybraných míchaných nápojů z celého světa seřazených od A do Z. Vezkratce se dozvíte,co patří k základnímu vybavení správného barmana a ajké druhy alkoholu se pro přípravu koktejlů doporučují. U každého receptu naleznete druh skla, v němž se nápoj podává, přehled potřebných ingrediencí, zdobení nápoje, krátkou charakteristiku a lákavé vyobrazení.Nechejte se svést barevností a různorodostí koktejlů a nebojte se ochutnat!

Více než 300 moderních míchaných nápojů, navíc v sympatické a praktické formě stojánkového bloku (v dárkové krabici). Stačí postavit na stůl a můžete začít!


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Koktejly - Barmanův průvodce od A do Z - Více než 300 moderních míchaných nápojů (krabička do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Koktejly - Barmanův průvodce od A do Z - Více než 300 moderních míchaných nápojů (krabička.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Koktejly - Barmanův průvodce od A do Z - Více než 300 moderních míchaných nápojů (krabička (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Koktejly - Barmanův průvodce od A do Z - Více než 300 moderních míchaných nápojů (krabička bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Koktejly - Barmanův průvodce od A do Z - Více než 300 moderních míchaných nápojů (krabička doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Nápoje

 
Knihkupectví / Kuchařky / Nápoje / Koktejly - Barmanův průvodce od A do Z - Více než 300 moderních míchaných nápojů (krabička