Kolem světa na kole - Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů

Kód: 8719336

Úplný název:

Kolem světa na kole - Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů (kol.): ctrnáctiletá odysea v sedlech bicyklu aneb ani narození dcery neprerušilo cestu

Autor a popis:

Hervé Francoise a Claude, Cykloknihy s.r.o., 248 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
240 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má dvojnásobné množství obrázků z cesty a na závěr přibyla ještě jedna kapitola. Jsou v ní vzpomenuty jejich dvě návštěvy České republiky, které se uskutečnily v letech 2011 a 2013 a odpovědi na otázky, které při čtení jejich knihy mohly vyvstat. Také se dozvíte, jak tyto francouzské cestovatelské legendy nyní žijí, co dělají a jak se má jejich dnes už dospělá dcera Manon.
Cesta kolem světa, kterou Françoise a Claude Hervéovi na kolech podnikli, stále patří k výjimečným cestovatelským počinům. Za 14 let ujeli více než 150 000 kilometrů a navštívili 66 zemí pěti kontinentů. Mimořádné bylo hlavně to, že se jim během cesty narodila dcerka Manon, s níž pokračovali v putování od jejich šesti týdnů věku až do šesti let, kdy musela do školy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kolem světa na kole - Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kolem světa na kole - Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kolem světa na kole - Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kolem světa na kole - Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kolem světa na kole - Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Kolem světa na kole - Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů