Kolo, sny a dobrodružství - Výzva i pro Dominátora

Kód: 8719338

Úplný název:

Kolo, sny a dobrodružství - Výzva i pro Dominátora (Jebavý Radim, Novotný David): výzva i pro Dominátora

Autor a popis:

Jebavý Radim, Novotný David, CYKLOKNIHY, 264 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
251 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.2.2018 dopoledne. 
 

Věděli jste, že legendární hokejový brankář Dominik Hašek (Dominátor), nejúspěšnější gólman naší historie, olympijský vítěz z Nagana a nejlepší evropský hokejista NHL je také zdatným cykloturistou a velkým cestovatelem?
Cyklovýpravy se staly pro něho výzvou a společně s autory této knihy podnikl cesty na kole po Balkáně a do Himálaje. Je zajímavé sledovat, jak si i taková špičkově trénovaná osobnost dovede hrábnout na dno svých sil a jak na cestách zcela samozřejmě přebírá kolektivní povinnosti, jako například mytí ešusů :)
Kniha soustřeďuje cykloakce, které podnikli oba autoři za posledních dvanáct let v rozmezí 2005–2016. Táhne je to spíš na východ z následujících důvodů: nedotčená příroda, rozesmátí milí lidé, jejich vstřícnost, důvěra a nepředstíraný zájem. Zažívají tam běžný, obyčejný život bez příkras, kde jedinou „starostí” je sehnat vodu, jídlo a nocleh. Mají zkušenosti, že v tamních končinách je stále ještě hlavní zájem o člověka, a až pak o peníze. Prostí pastevci si vystačí s minimem a radost z upocených cizinců je upřímná. Kolo jim umožňuje ideálně propojit sny s dobrodružstvím. Tělo si pořádně mákne a hlava nádherně odpočine.

Přesvědčte se, jak mohou být takové výpravy příjemně návykové, případně se vydejte v jejich stopách. Vystačí vám na to, stejně jako jim dvěma, dva až tři týdny dovolené.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kolo, sny a dobrodružství - Výzva i pro Dominátora do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kolo, sny a dobrodružství - Výzva i pro Dominátora.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kolo, sny a dobrodružství - Výzva i pro Dominátora (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kolo, sny a dobrodružství - Výzva i pro Dominátora bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kolo, sny a dobrodružství - Výzva i pro Dominátora doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Kolo, sny a dobrodružství - Výzva i pro Dominátora