Kolosální cesta ke Koloseu a další cyklocesty po Evropě

Kód: 8719333

Úplný název:

Kolosální cesta ke Koloseu a další cyklocesty po Evropě (Martinec Milan): a další cyklocesty po Evrope

Autor a popis:

Martinec Milan, Cykloknihy s.r.o., 304 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Asfaltové, polní a lesní cesty brázdí Milan Martinec na bicyklu od roku 1980. Všechny výlety, jak se na správného cyklotrempa sluší, má poznamenané ve svém cyklistickém deníčku. Poznámky z cest uskutečněných v letech 2003 až 2009 byly před třemi roky vydány knižně. Kniha se jmenovala KOLMO NA MOSKVU a autor v ní popisoval čtyři výpravy: za Severní polární kruh, na Balkán, do Moskvy a na Cabo da Roca. V této nové knize přibližuje čtenářům, jak ho jeho jednostopý oř vezl v letech 2011 až 2014 při dalších čtyřech velkých cestách Evropou: do Moldavska, na Kurskou kosu, na Britské ostrovy a na Maltu. Při těchto výpravách projel Slovensko, Ukrajinu, Moldavsko, Rumunsko, Srbsko, Maďarsko, Rakousko, Německo, Belgii, Francii, Spojené království Velké Británie a Severního Irska, Nizozemsko, Polsko, Rusko - Kaliningradskou oblast, Litvu, Itálii, Korsiku, Sardinii, Sicílii a Maltu. Ač by se mohlo zdát, že Milan Martinec je profesionální cyklocestovatel, není tomu tak. Sice k tomu svádí počet jím najetých kilometrů, který se blíží k 350 000, což by vydalo na pomyslné více než osminásobné obkroužení zeměkoule, ale Milan nikdy necestoval jinak než v rámci své řádné dovolené. Čtyři týdny jsou maximum. Může být tedy inspirací pro všechny neprofesionální cestovatele. Pokud ovšem ujedou kolem dvou stovek kilometrů denně a pokud zvládnou během dovolené dva až čtyři tisíce kilometrů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kolosální cesta ke Koloseu a další cyklocesty po Evropě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kolosální cesta ke Koloseu a další cyklocesty po Evropě .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kolosální cesta ke Koloseu a další cyklocesty po Evropě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kolosální cesta ke Koloseu a další cyklocesty po Evropě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kolosální cesta ke Koloseu a další cyklocesty po Evropě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Kolosální cesta ke Koloseu a další cyklocesty po Evropě