Komando - Přežijí jen ti nejzdatnější

Kód: 2061255

Úplný název:

Komando - Přežijí jen ti nejzdatnější (Eggar Robin): Prežijí jen ti nejzdatnejší

Autor a popis:

Eggar Robin, NAŠE VOJSKO, 360 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
103 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Třicet tři mladých mužů nastoupilo 4. září do výcvikového střediska komanda v Lympstone v Devonu. Byli pečlivě vybraní, bystří, svrchovaně zdatní a vysoce motivovaní a sdíleli jedinou žhavou touhu - stát se důstojníky komanda královské námořní pěchoty. Jeden ze tří bude neúspěšný.
Výcvik důstojníka královské námořní pěchoty je nejdelší, nejnáročnější vojenský výcvik na světě. Mladí muži přicházejí z ulice a o patnáct měsíců později odcházejí jako elita mezi elitními, vysoce vycvičení velitelé nejlepších bojových jednotek ve vojenské historii. Důstojníci námořní pěchoty podstupují náročnější a sofistikovanější výcvik než ostatní vojáci, protože jen tehdy mohou získat nutný respekt od mužů, kteří nosí zelený baret komanda. Výsledkem je velmi zvláštní voják, který může spojit mozek se sílou svalů, který se podíval hluboko do své vlastní duše a je spokojený s tím, co tam viděl.
Robin Eggar sledoval tyto mladé muže od prvního do posledního dne výcviku. Jeho unikátní přístup mu umožnil vidět to, co je za drilem a leskem vojenského života až k triumfům a tragédiím vlčí smečky, kde se věci vždycky nestávají tak, jak se čeká. Pod intenzivním klaustrofobickým hledáčkem výcviku jsou mladí muži, kteří často nemají nic společného, nuceni spoléhat jeden na druhého, aby přežili. Je to příběh sdílených nesnází, bolesti, se kterou se setkají a kterou překonají, příběh o tom, jak jsou podrobení zkouškám za hranice možnosti, o vzájemné podpoře a pomoci. I silní se mohou změnit na slabé, lajdáci někdy triumfují, někdy padnou a někdy jsou postrčeni. Tato smečka se může obrátit proti svým vlastním členům, zatímco požadavky kurzu se strašně odrazí v osobních vztazích.
Na konci jak kvůli úspěchům, tak nezdarům už nikdy nebude nic stejné.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Komando - Přežijí jen ti nejzdatnější do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Komando - Přežijí jen ti nejzdatnější.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Komando - Přežijí jen ti nejzdatnější (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Komando - Přežijí jen ti nejzdatnější bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Komando - Přežijí jen ti nejzdatnější doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Komando - Přežijí jen ti nejzdatnější