Kombinovaná antidiabetická terapie s inzulinem při diabetes mellitus 2. typu

Kód: 2044224

Úplný název:

Kombinovaná antidiabetická terapie s inzulinem při diabetes mellitus 2. typu (Adamíkova´ Alena):

Autor a popis:

Adamíkova´ Alena, Mladá fronta, 104 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
256 Kč (320 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.2.2018 dopoledne. 
 

Diabetes mellitus 2. typu je progresivní onemocnění charakterizované porušenou inzulinovou senzitivitou, redukcí inzulinové sekrece a postupným selháním funkce beta-buněk. Doporučení pro léčbu diabetu zdůrazňují dosažení individuálních cílových hodnot kompenzace efektivní a bezpečnou terapií, která může zlepšit perspektivy pacienta. Včasná kombinace antidiabetik včetně inzulinu podle možností a potřeby pacienta je často nezbytná. Při kombinované antidiabetické terapii se využívá komplementárního mechanismu účinku léků, které zasahují přímo do patofyziologie onemocnění.Chystaná publikace vychází z praktických zkušeností diabetologů, kteří pracují jak v ambulancích, tak i na nemocničních odděleních, která řeší akutní i pozdní diabetické komplikace. Do rychle se rozvíjející oblasti diabetologie přináší nové informace a poznatky. Je určena diabetologům, internistům či praktickým lékařům pečujícím o diabetiky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kombinovaná antidiabetická terapie s inzulinem při diabetes mellitus 2. typu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kombinovaná antidiabetická terapie s inzulinem při diabetes mellitus 2. typu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kombinovaná antidiabetická terapie s inzulinem při diabetes mellitus 2. typu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kombinovaná antidiabetická terapie s inzulinem při diabetes mellitus 2. typu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kombinovaná antidiabetická terapie s inzulinem při diabetes mellitus 2. typu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Kombinovaná antidiabetická terapie s inzulinem při diabetes mellitus 2. typu