Komiksová historie moderního světa 2 - Od pádu Bastilly po současnost

Kód: 7381807

Úplný název:

Komiksová historie moderního světa 2 - Od pádu Bastilly po současnost (Gonick Larry): Od pádu Bastilly po soucasnost

Autor a popis:

Gonick Larry, BB/art, 256 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
354 Kč (490 Kč)
  / ks  
koupit
 

Před více než třiceti lety si dal vynikající kreslíř a historik Larry Gonick nesmírně obtížný úkol - vytvořit chytré, přesné a zábavné ilustrované dějiny našeho světa. V této páté a poslední knize Gonick konečně přivádí svou oblíbenou a kritiky oslavovanou kreslenou sérii do současnosti.
Komiksová historie moderního světa, část druhá začíná v éře Osvícenství, provází nás dvěma a půl stoletími revolucí, společenských a ekonomických inovací, nacionalismu, kolonialismu, vědeckého pokroku a zrušení otroctví, a končí na začátku jedenadvacátého století válkami v Iráku a Afghánistánu. Komiksová historie nabízí čtenáři v podstatě pokročilý kurs dějin moderního světa, který věnuje srovnatelnou pozornost všem částem zeměkoule. Gonickovo vtipné a poutavé líčení oživuje minulost a staví staré události do úplně nového světla. Ať už se vám Gonickovy komiksové dějiny dostávají do ruky poprvé, nebo sledujete kreslený vývoj naší Země od počátků, tenhle závěr příběhu naší civilizace si nemůžete nechat ujít!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Komiksová historie moderního světa 2 - Od pádu Bastilly po současnost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Komiksová historie moderního světa 2 - Od pádu Bastilly po současnost.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Komiksová historie moderního světa 2 - Od pádu Bastilly po současnost (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Komiksová historie moderního světa 2 - Od pádu Bastilly po současnost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Komiksová historie moderního světa 2 - Od pádu Bastilly po současnost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Komiksová historie moderního světa 2 - Od pádu Bastilly po současnost