Kompendium fyziky - Vzorce, zákony a pravidla, Úlohy, příklady a jejich řešení, Podrobná s

Kód: 2422013

Úplný název:

Kompendium fyziky - Vzorce, zákony a pravidla, Úlohy, příklady a jejich řešení, Podrobná s (Gascha Heinz, Pflanz Stefan):

Autor a popis:

Gascha Heinz, Pflanz Stefan, Universum, 488 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kompendium pokrývá nejdůležitější oblasti moderní fyziky od mechaniky přes akustiku, optiku, nauku o teple, elektřinu a magnetismus až po atomovou fyziku. Obsahuje všechny důležité vzorce a zákony, četné úlohy, příklady a jejich řešení. V závěru knihy je rozsáhlý slovník důležitých pojmů a rejstřík. Předností knihy je přehledná struktura, názorný výklad a srozumitelnost. Příručka je určena pro studenty středních škol a prvních ročníků vysokých škol i pro všechny zájemce o fyziku vůbec.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kompendium fyziky - Vzorce, zákony a pravidla, Úlohy, příklady a jejich řešení, Podrobná s do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kompendium fyziky - Vzorce, zákony a pravidla, Úlohy, příklady a jejich řešení, Podrobná s.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kompendium fyziky - Vzorce, zákony a pravidla, Úlohy, příklady a jejich řešení, Podrobná s (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kompendium fyziky - Vzorce, zákony a pravidla, Úlohy, příklady a jejich řešení, Podrobná s bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kompendium fyziky - Vzorce, zákony a pravidla, Úlohy, příklady a jejich řešení, Podrobná s doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Kompendium fyziky - Vzorce, zákony a pravidla, Úlohy, příklady a jejich řešení, Podrobná s