Komplet 2 ks Tma na konci tunelu a Než přijde smrt

Kód: 8678368

Úplný název:

Komplet 2 ks Tma na konci tunelu a Než přijde smrt (Litoš Petr):

Autor a popis:

Litoš Petr, Vydavatelství MAC, 336 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

 

Tma na konci tunelu
Morální zásady a jejich rychlé, pragmatické přehodnocení. Veselý život a smutná smrt. To je leitmotiv celého příběhu. Odstartování nové éry kapitalismu v Čechách bylo zajímavým a zvláštním fenoménem. Novodobí čeští podnikatelé tu a tam vyhrávali, ale většinou prohrávali. Své úspory, své zásady i své iluze. Ti co byli schopni se vždy znovu a znovu zvednout, se většinou svojí otrlostí a patologickou odvahou často odlišovali od českého standardu. Byli lidsky deformovaní, ale byli úspěšní. Obvykle podnikali v jednom, vrcholně lukrativním oboru, ve kterém našli skulinu nebo přímo průrvu v české legislativě a vydělávali peníze. Autor záměrně vybral aktivity svých hrdinů tak, aby postihl co nejmasivnější průřez méně obvyklými možnostmi současné, minulé, ale i budoucí trestné činnosti v "nekalém" podnikání.

Než přijde smrt
Sen a skutečnost. Vize a realita. Jaký je v tom rozdíl, když se jedná o smrt? Tu a tam o smrti uvažuje každý. Díky obrovskému množství informací se stala každodenní realitou. Ta nejhorší varianta ze všech je ale vlastní smrt. Opakující se vize o smrti ve všech možných i nemožných podobách a životních situacích. Pravděpodobné i méně pravděpodobné příběhy s tragickým koncem. Prožívání odvahy a strachu, naděje a beznaděje. O tom je tato kniha. Všechno se stát mohlo, nebo ještě může, o všem je ale nutné pochybovat.

 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Komplet 2 ks Tma na konci tunelu a Než přijde smrt do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Komplet 2 ks Tma na konci tunelu a Než přijde smrt.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Komplet 2 ks Tma na konci tunelu a Než přijde smrt (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Komplet 2 ks Tma na konci tunelu a Než přijde smrt bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Komplet 2 ks Tma na konci tunelu a Než přijde smrt doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Komplet 2 ks Tma na konci tunelu a Než přijde smrt