Komplet II (Nevadí, Bambiland/Babylon, Tři divadelní hry)

Kód: 9059991

Úplný název:

Komplet II (Nevadí, Bambiland/Babylon, Tři divadelní hry) (Jelineková Elfriede):

Autor a popis:

Jelineková Elfriede, Brkola, 616 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
362 Kč (490 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.11.2017 dopoledne. 
 

Elfriede Jelinek (nar. 1946) je přední rakouská spisovatelka, jejíž dílo se vyznačuje společensky kritickým a jazykově hravým patosem. Obdržela řadu prestižních ocenění jako např. Cenu Georga Büchnera, Cenu Franze Kafky, Nestroyovu cenu a v roce 2004 Nobelovu cenu za literaturu. Patří k nejhranějším autorům německy mluvícího divadla a byla časopisem Theater heute několikrát zvolena dramatičkou roku.

Nakladatelství Brkola vydalo v roce 2008 první komplet jejích divadelních her (Sbohem, Sportštyk a Totenauberg) a nyní na ně navazuje další trojicí knížek, které obsahují hry – Královna duchů, Smrt a dívka, Poutník, Bambiland, Babylon, Obchodníkovy smlouvy, Rechnitz a O zvířatech. Za podpory EU (Programme Culture 2007–2013) přeložily Barbora Schnelle, Zuzana Augustová a Jitka Jílková.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Komplet II (Nevadí, Bambiland/Babylon, Tři divadelní hry) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Komplet II (Nevadí, Bambiland/Babylon, Tři divadelní hry).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Komplet II (Nevadí, Bambiland/Babylon, Tři divadelní hry) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Komplet II (Nevadí, Bambiland/Babylon, Tři divadelní hry) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Komplet II (Nevadí, Bambiland/Babylon, Tři divadelní hry) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Komplet II (Nevadí, Bambiland/Babylon, Tři divadelní hry)