Komplet Vladimír Růžička - Příběh hokejové legendy + S lvíčkem v srdci

Kód: 3321385

Úplný název:

Komplet Vladimír Růžička - Příběh hokejové legendy + S lvíčkem v srdci (Kirchner Jaroslav):

Autor a popis:

Kirchner Jaroslav, Zems, 440 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Komplet 2 knih o mimořádné hokejové osobnosti Vladimíru Růžičkovi.
První kniha o této legendě napsaná Jaroslavem Kirchnerem zachycuje jeho životní příběhy v podstatě od narození až do prvního mimořádných úspěchu v roli trenéra, kterým bylo extraligové prvenství Slavie v české extralize. Výpověď dokumentuje mimo jiné Růžičkovo hokejové zrání v litvínovské partě kolem Ivana Hlinky, nezapomenutelné góly a příhody v týmech kanadsko-americké NHL Edmonton Oilers, Boston Bruins i Ottawa Senators a hlavně hráčské triumfy v československém a českém reprezentačním dresu. Tedy dramatické události kolem zisků titulu mistra světa 1985 z Prahy a olympijského vítěze 1998 z Nagana, kde byl Růža kapitánem našich zlatých hochů.
Druhá kniha navazuje a začíná rokem 2003. Zahrnuje spletité, zábavné i poučné situace z úporné práce v pražské Slavii, kterou k druhému mistrovskému titulu dovedl v roce 2008 a kde je zároveň spolumajitelem klubu. Perličkami jsou Růžičkovy názory na současný hokej stejně jako na lidi kolem něj, ale i vyhrocené okamžiky a pohled za oponu nejvýznamnějších událostí světového hokeje. Ohromná radost z tvrdě vybojovaných titulů mistrů světa 2005 ve Vídni a 2010 v Kolíně nad Rýnem, k nimž jako trenér přivedl mužstvo České republiky. Ale i trpké zklamání z neúspěchu na zimních olympijských hrách 2010 ve Vancouveru...
Obě knihy obsahují barevné fotografie
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Komplet Vladimír Růžička - Příběh hokejové legendy + S lvíčkem v srdci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Komplet Vladimír Růžička - Příběh hokejové legendy + S lvíčkem v srdci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Komplet Vladimír Růžička - Příběh hokejové legendy + S lvíčkem v srdci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Komplet Vladimír Růžička - Příběh hokejové legendy + S lvíčkem v srdci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Komplet Vladimír Růžička - Příběh hokejové legendy + S lvíčkem v srdci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Komplet Vladimír Růžička - Příběh hokejové legendy + S lvíčkem v srdci