Kompletní škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky

Kód: 2561245

Úplný název:

Kompletní škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky (Barber Barrington): Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky

Autor a popis:

Barber Barrington, Svojtka&Co., 352 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
123 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
 

Záměrem této knihy je seznámit čtenáře s celou problematikou kreslení. Přibližuje základy kreslení a poté, když čtenář získá sebedůvěru, seznamuje i s náročnějšími a obtížnějšími oblastmi kresby. V publikaci je postupováno metodou výuky krok za krokem, kapitoly o perspektive a anatomii jsou zařazeny tak, aby byly pro studenty co možná nejvíce přínosné. Nepodceňujte užitečnost zařazených praktických cvičení, která jsou klíčem k proniknutí do tohoto bohatého uměleckého oboru. Přejeme vám mnoho štěstí ve vlastní tvorbě a jistou ruku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kompletní škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kompletní škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kompletní škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kompletní škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kompletní škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Kompletní škola kreslení - Základní dovednosti, techniky a inspirace pro výtvarníky