Koncerny v komunitárním právu - Analýza a náměty pro rekodifikaci

Kód: 9037863

Úplný název:

Koncerny v komunitárním právu - Analýza a náměty pro rekodifikaci (Doležil Tomáš):

Autor a popis:

Doležil Tomáš, Auditorium, 176 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
161 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.11.2017 dopoledne. 
 

Koncernové právo je i přes svůj význam a dlouhověkost naší právní vědou poněkud opomíjeno. Neprávem stojí ve stínu naléhavějších ekonomických a právních otázek obchodního práva. Avšak v době dynamického vývoje, v rámci kterého dochází k evoluci hospodářské struktury, integraci a globalizaci, by měla česká právní věda této problematice věnovat náležitou pozornost. Česká republika, jako jeden z členských států EU, má povinnost řádně harmonizovat právo obchodních společností s evropským právem obchodních společností.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Koncerny v komunitárním právu - Analýza a náměty pro rekodifikaci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Koncerny v komunitárním právu - Analýza a náměty pro rekodifikaci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Koncerny v komunitárním právu - Analýza a náměty pro rekodifikaci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Koncerny v komunitárním právu - Analýza a náměty pro rekodifikaci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Koncerny v komunitárním právu - Analýza a náměty pro rekodifikaci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Koncerny v komunitárním právu - Analýza a náměty pro rekodifikaci