Konec nemocem? - Nový pohled na zdraví a nemoc

Kód: 7321679

Úplný název:

Konec nemocem? - Nový pohled na zdraví a nemoc (Agus David B.):

Autor a popis:

Agus David B., Fortuna Libri, 368 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
343 Kč (429 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nový pohled na zdraví a nemoc MŮŽEME ŽÍT NAPLNO AŽ DO POSLEDNÍHO DECHU? MUSÍME TRPĚT VYSILUJÍCÍMI NEMOCEMI? MŮŽEME ŽÍT AKTIVNÍM ŽIVOTEM DÉLE? Tato nepostradatelná kniha je nejenom manifestem - výzvou, abychom změnili způsob myšlení o zdraví - je také sbírkou praktických pouček, které bychom neměli opominout, například - Jak může časem užívání multivitaminů a potravinových doplňků zřetelně zvýšit naše riziko onemocnění rakovinou. - Proč nám trávení většiny dne vsedě, bez ohledu na vydatnou ranní aktivitu, může škodit stejně nebo i více než kouření. - Jak drobné zdroje zánětů, způsobené například vysokými podpatky nebo běžným nachlazením, mohou vést k srdečním infarktům nebo jinak nás připravit o zdraví. - Jak tři nenákladné prostředky - aspirin, statiny a každoroční očkování proti chřipce, mohou zásadně změnit naše směřování k lepšímu zdraví. - Jak si zkracujeme život mixováním ovoce a zeleniny a někdy i nakupováním toho, o čem si myslíme, že je „čerstvé“. - Jak jediná nejdůležitější věc, kterou dnes můžeme učinit pro udržení zdraví, nestojí vůbec nic.

Nahlédnout do Konec nemocem? - Nový pohled na zdraví a nemoc Nahlédnout do Konec nemocem? - Nový pohled na zdraví a nemoc

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Konec nemocem? - Nový pohled na zdraví a nemoc do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Konec nemocem? - Nový pohled na zdraví a nemoc.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Konec nemocem? - Nový pohled na zdraví a nemoc (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Konec nemocem? - Nový pohled na zdraví a nemoc bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Konec nemocem? - Nový pohled na zdraví a nemoc doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Konec nemocem? - Nový pohled na zdraví a nemoc