Konec polyphéma. Ballada o srdci trýzněném. Vlasy Bereniky. Silná v zoologii. Oinomatopoei

Kód: 8615103

Úplný název:

Konec polyphéma. Ballada o srdci trýzněném. Vlasy Bereniky. Silná v zoologii. Oinomatopoei (Mráz Stanislav): Petr, principál. Cervantes. Střežený parnass. Heliogabal (Drama)

Autor a popis:

Mráz Stanislav, Větrné mlýny, 553 stran, jazyk - čeština, 1999

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
229 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jedenáct divadelních her polozapomenutého českého autora (1864 - 1918).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Konec polyphéma. Ballada o srdci trýzněném. Vlasy Bereniky. Silná v zoologii. Oinomatopoei do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Konec polyphéma. Ballada o srdci trýzněném. Vlasy Bereniky. Silná v zoologii. Oinomatopoei.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Konec polyphéma. Ballada o srdci trýzněném. Vlasy Bereniky. Silná v zoologii. Oinomatopoei (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Konec polyphéma. Ballada o srdci trýzněném. Vlasy Bereniky. Silná v zoologii. Oinomatopoei bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Konec polyphéma. Ballada o srdci trýzněném. Vlasy Bereniky. Silná v zoologii. Oinomatopoei doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Konec polyphéma. Ballada o srdci trýzněném. Vlasy Bereniky. Silná v zoologii. Oinomatopoei