Audio CD: Konec starých časů - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský)

Kód: 7777010

Úplný název:

Audio CD: Konec starých časů - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský) (Žák Jaroslav): Cte Miroslav Táborský

Autor a popis:

Žák Jaroslav, Radioservis, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
230 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

"Vážení spoluobčani ! Vy jste se tady sešli, abyste vyslechli výklad o politický situaci. Jelikož se nikdo nemá k tomu, aby vám ty události vysvětlil, řeknu stručně, o co de: sme podruhý ve sračkách a podruhý až po uši." Jaroslav Žák je znám jako autor populárních knížek především ze školního prostředí (Škola, základ života, Cesta do hlubin študákovy duše). Román Konec starých časů v roce 1948 napsal, ale vzápětí ukryl pro příští generace. Vydán byl poprvé až v roce 1991. Popsal komunistický převrat v únoru 1948 a jeho průběh v malém českém městečku jako nestvůrné panoptikum, hrůzyplné a zároveň směšné hemžení figur a figurek Pepova Týnce nad Lesy. Ironicky nahlíží do dnů, ve kterých se z největších negramotů stala elita národa. Podobnost s jakoukoli postavou české politické scény je čistě náhodná.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Konec starých časů - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Konec starých časů - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Konec starých časů - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Konec starých časů - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Konec starých časů - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Konec starých časů - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský)