Konečně ex toho vašeho ex - Udělejte tlustou čáru za vztahem, který skončil

Kód: 7349359

Úplný název:

Konečně ex toho vašeho ex - Udělejte tlustou čáru za vztahem, který skončil (Carmichael Kristin E.): Udelejte tlustou cáru za vztahem, který skoncil

Autor a popis:

Carmichael Kristin E., Pragma, 168 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
134 Kč (168 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.11.2017 dopoledne. 
 

Když ženy opouštějí své násilnické muže, mívá nátlak různé podoby a formy. Díky tomuto poznání nabízí kniha detailní návod, jak odolat a přežít. Je realistická, nikoliv však depresivní, naučná, nikoliv však povýšenecky poučná. Představuje cenný souhrn praktických rad, konkrétních případů, slov povzbuzení a moudrosti, který nepatří do knihovničky, ale na váš stůl. Kristin Carmichael se podařilo zjednodušit neuvěřitelně komplexní téma, jak opustit muže bídáka nebo nefunkční vztah. Se svým pochopením, humorem a nekomplikovaným autorským stylem přináší skutečná řešení pro skutečné ženy v obtížných partnerských situacích.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Konečně ex toho vašeho ex - Udělejte tlustou čáru za vztahem, který skončil do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Konečně ex toho vašeho ex - Udělejte tlustou čáru za vztahem, který skončil.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Konečně ex toho vašeho ex - Udělejte tlustou čáru za vztahem, který skončil (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Konečně ex toho vašeho ex - Udělejte tlustou čáru za vztahem, který skončil bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Konečně ex toho vašeho ex - Udělejte tlustou čáru za vztahem, který skončil doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Konečně ex toho vašeho ex - Udělejte tlustou čáru za vztahem, který skončil